pls HELP2011. febr. 5. 14:51
1/3 DudoloPocok válasza:
gyalogos sebessége =s/t =24km/6h= 4 km/h
biciklis sebessége 4+8=12 km/h
t=s/v=24km/12km/h=2 óra
2/3 anonim válasza:
kíváncsiságból: mennyit gondolkoztál ezen önállóan, mielőtt feltetted volna ide?
3/3 A kérdező kommentje:
hát nem sokat, megcsináltam de nem voltam biztos benne, ezért raktam fel. hogy biztos legyek benne hogy jó :)
2011. febr. 6. 10:32