Függvény ábrázolás, hogy csináljam?

x|--->2,4x+3 Hogyan lehet tizedes számot ábrázolni?

2013. ápr. 28. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
írd át törtbe 2,4=24/10=12/5
2013. ápr. 28. 16:20
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, amugy mielött írtál volna rájöttem. xdxd
2013. ápr. 28. 22:08