2009. szept. 26. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

egy test határolólapjainak összessége. (matek)

földrajzban más, síkságok, völgy, hegy stb ezek a felszímformák

2009. szept. 26. 14:51
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

felszín:V=A*b*c

térfogat:A=2*(a*b)+(a*c)+(b*c)

2009. szept. 27. 10:04
 3/6 anonim válasza:

Utolsó válaszoló ezt rosszul írtad!!!

V=a.a.a- kockánán / a.b.c-téglatestnél

F=2.(a.b+a.c+b.c)

2012. márc. 22. 17:39
 4/6 anonim válasza:

Ja és a kocka felszín képlete :

F=6.a.a

2012. márc. 22. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 ne okoskodj te is rosszul írtad. A felszín nem F, hanem A, oké? kis matekzseni...
2017. márc. 28. 17:18
 6/6 Virág Benedek válasza:
elárulom hogy az A ÉS AZ F UGYANAZT JELENTI(FELSZÍNT)
2020. szept. 13. 13:59