Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Le tudná nekem fordítani...

Le tudná nekem fordítani valaki ezt? Kérlek

Figyelt kérdés

What makes you feel good?


eating outside. I love sitting at street cafés or having meals in the garden, even when the weather’s not perfect – which it often isn’t.


Being with people I like (and not being with people I don’t like).


Sitting on a plane when it takes off – you can’t control what’s going to happen for the next 2–3 hours so you can really relax.


Waking up on a sunny morning during my holidays when I know I have a whole day ahead to do the things I really like doing.


Getting out of the city. It doesn’t matter where to, to the beach, or to the country, or to the forest. Being in the middle of nature makes me feel alive.


Watching heavy rain storms through the window from a comfortable, warm room with a fire, and knowing I don’t need to go out.


Talking to intelligent people: good conversation is one of life’s great pleasures.


Having time for myself. Unfortunately, it doesn’t happen very often.


Reading books or magazines in English – I’m Hungarian, and I still find it hard to believe that I can enjoy reading without using a dictionary in a language that once was a complete mystery.


Tidying a cupboard. It stops me from thinking about my problems.



2013. ápr. 5. 17:44
 1/5 anonim válasza:

egyáltalán semmit nem értesz belőle? talán többen segítenének ha legalább megpróbálkoznál vele és leírnád hogy szerinted melyik mondat mit jelent és már csak korrigálni kellene.

nem azért, mert k*csögök vagyunk és nem akarunk segíteni, hanem azért, mert ha most ezt az egészet csak úgy jópofiságból lefordítja neked valaki akkor nem igazán fogsz fejlődni.


én szívesen segítek, de legalább próbáld meg lefordítani először! :)

2013. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mitől érzed magad jobban?


Kint enni. szeretek utcai kávézókban ülni vagy kint enni a kertben, még akkor is, ha az idő nem tökéletes-ami gyakran előfordul.


szeretek olyan emberekkel lenni, akiket kedvelek/szeretek (de azokkal nem, akiket nem szeretek)


a repülőn ülni, amikor felszáll. nem tudod irányítani, mi fog történni a következő 2-3 órában, szóval lehet pihenni.


a szünetben felkelni egy napos reggelen, amikor tudom, hogy egy egész napom van arra, hogy azt csináljam, amihez kedvem van.


kijutni a városból. nem számít hova, a tengerpartra, az ország más pontjára vagy a hegyekbe. Élőnek érzem magam, ha a természet közepén vagyok


felhőszakadást nézni az ablakból egy kényelmes, meleg szobából, miközben tudom, hogy nem kell kimennem.


intelligens emberekkel beszélni. az élet nagy öröme közé tartozik a jó beszélgetés.


időt szakítani magamra. sajnos ez nem fordul elő túl gyakran.


könyveket, magazinokat olvasni angolul. magyar vagyok, és még mindig nehéz elhinni, szótár használata nélkül tudom élvezni az olvasást egy olyan nyelven ami egyszer még teljes rejtély volt számomra.


szekrényt takarítani. ez elvonja a figyelmemet arról, hogy a problémáimra gondoljak.


nagyjából.... :)

2013. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi tesz boldoggá?

-kint (a szabadban) enni.Szeretek ülni az utcai kávézókban,vagy a kertben enni, még akkor is, ha az idő nem tökéletes - ami gyakran nem az.

-Azokkal az emberekkel lenni, akiket kedvelek (és nem lenni azokkal, akiket nem)

-A repülőn ülni, amikor felszáll - nem tudod irányítani, mi fog történni a következő 2-3 órában, így igazán relaxálhatsz.

-Felkelni egy napos reggelre a szabadságom alatt (/munkaszüneti nap), amikor tudom, hogy van egy teljes napom azt csinálni, amit akarok.

-Kijutni a városból. Nem számít merre, a tengerpartra vagy vidékre, vagy az erdőbe. Ha körül vagyok véve a természettel, akkor sokkalta jobban érzem, hogy élek.

-Egy heves vihart nézni az ablakon át egy kényelmes, meleg szobából, a kandalló mellől, tudva, hogy nem kell kimennem.

-Intelligens emberekkel beszélgetni:a jó párbeszéd egyike az élet nagy örömeinek.

-Ha van időm magamra. Sajnos, ez nem történik túl sűrűn.

-olvasni könyveket és magazinokat angolul - magyar vagyok és még mindig nehéznek találom elhinni, hogy tudom élvezni az olvasást anélkül, hogy szótárt használnék, egy nyelven, ami egyszer egy egész rejtély volt.

-a konyhaszekrényt rendbe rakni (takarítani). Eltereli a gondolataimat a problémáimról.


Bocsi a magyartalanságomért és az esetleges helyesírási hibákért. Remélem közelebb hoztalak a jelentéshez!

Többiek javítsatok ki!

2013. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áhh!Tudtam, hogy feleslegesen fordítok, más is leírja egyidőben! :D

Egyébként mi ez, mihez kell?

2013. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)))

Igazából le tudom fordítani (lassan), de nagyon gyorsan kellett, mert a tanár facebookon feleltetett le, és megtudtam hogy mit fog kérdezni :) 4-est adott, amit nektek köszönhetek :)Köszönöm szépen :)))

2013. ápr. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!