Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanuljak meg mindig...

Hogyan tanuljak meg mindig mindent?

Figyelt kérdés
Most, eléggé be leszek ütemezve, sportra sem lesz nagyon időm, mert minden nap 2-3 ig van a suliban órám, aztán kedden és csütörtökön 4-7ig nyelvsuli (angol), és rengeteget kell tanulni (sajnos elit gimi, X. osztály) Te milyen technikákkal szoktál tanulni? Hogyan kezdjek neki?
2009. szept. 19. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez nem túl parás, nekem szinte minden nap 4-ig vannak dolgaim suliban, és edzésre is járok. 5-ös tanuló vagyok. és í titkom a jó időbeosztás. írd össze, 'A' hét hétfőn, 'B' hét szerdán, stb, mit tanulsz meg. tanácsolom minfig azt, ami "ma" volt+
2009. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ez egyénfüggő, hogy kinek mi válik be, de szerintem az a leghatásosabb ha beosztod a tanulnivalódat, és mindig csak annyit csinálsz meg vagy tanulsz meg... semmi értelme gyötörnöd magad azzal, hogy egyszerre mindent bemagolj, mert csak belekeveredsz még abba is amit előtte tudtál! tanulás közben időnként tarts egy kis pihenőt, szellőztesd a fejedet és igyál közben sok folyadékot! ha úgy könnyebb készíts rövid vázlatokat jegyzeteket arról amit olvasol és később mielőtt mondjuk felelsz, elég csak ezeket átnézned...

most így ennyi jutott eszembe!

2009. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetésges,figy én ELTE-proginf-re járok,mellette dolgozok,és edzőtermbe járok heti 4-5-ször,elhiheted,hogy sokkal keményebb,mint egy gimi.
2009. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!