Ez rohadt nehéz :OO :@@ mind 2 lehet...
2013. márc. 27. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 9 meg 5 jött ki.Ha a fenti kettő közül lehet választani akkor 9, nem tudom hogy jöhet ki 1.
2013. márc. 27. 00:31
 2/8 anonim válasza:

9

1 nem tudom hogy lehetne....

2013. márc. 27. 00:57
 3/8 A kérdező kommentje:

1+2=3

2x3=6

6:6=1

2013. márc. 27. 01:03
 4/8 anonim ***** válasza:
4
2013. márc. 27. 01:10
 5/8 anonim válasza:
6
2013. márc. 27. 01:20
 6/8 anonim ***** válasza:

6:2*(1+2)


SORREND: Zárójel; osztás, vagy szorzás; összeadás, vagy kivonás.

Amennyiben egyenlőrangúak következnek, balról jobbra haladva kell megoldani a feladatot.


Tehát:


6:2(1+2)=6:2*3=3*3=9 KILENC!

2013. márc. 27. 02:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Három szorozva hárommal

az egyenlő kilenc

2013. márc. 27. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
6:2(1+2)=6:2*3=3*3=9
2013. márc. 27. 16:16