Hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés
Hetedikben szeretnék elmenni egy másik iskolába, de nagyon jó jegyeket kéne szereznem hozzá. Tudom, hogy képes lennék rá, csak azt nem tudom, hogy hogyan. Valami egyszerű de hatásos módszer kéne, csak éppen nem találom :( Léci segítsetek!

2013. márc. 25. 22:00
 1/3 anonim válasza:

Hogy a kérdésre válaszoljak, (nekem) annyi a dolog hogy át kell látni a dolgokat. Ha nem is tanulsz, ki logikázod pl. hogy ebböl a történésből ez következhetett. Meg hogy, nem tanulsz feleslegesen. Ha tudod, hogy éppen az nap azt a dolgot nem kérik, akkor nem ülök felette, hanem megtanulom akkora amikor kérik, helyette inkább tanulok mást.


De igazából, teljesen mindegy hogy milyen iskolába vagy akár általános, akár közép. Én nem rég váltottam egy gimnáziumról egy mondhatni alacsonyabb színvonalúnak tűnő szakközépiskolára, és alázza a jó hírnevű gimnáziumot tanulási téren. Szóval nem kell ahhoz, ilyen einstein képzőkbe menni, hogy jó iskolába kerülj. Az iskolák közt inkább a társaság és a tanárok hozzáállásán múlik több, mint hogy hol kapod meg az érettségidet. :)

2013. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szimplán egyszerűen: figyelj az órán. Én első óta ezt csinálom és szinte semmit nem kell tanulnom, elég ha 1-2-szer átolvasom és kész.
2013. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. márc. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!