Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A tanárom azt adta fel házinak...

A tanárom azt adta fel házinak, hogy írjak egy érvelőfogalmazást, ezzel a címmel: Ha elérem a céljaimat, örömet élek át. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
tehát a kérdésem az lenne,hogy hogyan álljak ennek az érvelő fogalmazásnak,nem kérek én tőletek egy komplett fogalmazást csak egy kis indító löket kéne,mert nem igazán tudom értelmezni miről is kéne most írnom..

2013. márc. 19. 17:59
 1/2 BRudolf válasza:
Én azzal kezdeném, hogy elsődleges célod hogy megírd ezt a fogalmazást és azzal fejezném be, hogy mekkora öröm lenne ha ötöst kapnál rá. Sok-sok körítéssel. És voilá... kész is. :)
2013. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó tanárod van:)


Honnan tudod, hogy mi a célod?


Erre sok módszer létezik, leírok kettőt:


- Mi az amiért fizetnél is hogy csinálhasd?:) Ha van ilyen akkor ehhez a tevékenységhez, hobbihoz, szakmához köthető így már el tudsz indulni.


- Emlékezz vissza arra, mikor érezted azt, hogy annyira elmerültél valamiben, hogy szinte röpül az idő?


Ha nem mondta volna, a tanárod célod szerintem az, hogy megtanuld, milyen jó célokat kitűzni és elérni, persze ezt csak sejtem:)


Ha kérdésed van keress privátban bátran:)

2013. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!