2013. márc. 16. 13:29
1/2 anonim válasza:
F= 100 N
x = 30 cm
D = 10 N/cm
F=Dx
x=F/D=100/10=10 cm
Ezek nem SI mértékegységek.
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2013. márc. 17. 17:04