A,B,C pontra külön-külön kellene az összes kiszámítás, illetve a megoldás2013. márc. 7. 17:43
1/1 anonim válasza:
v=a*t= 1,5*15=22,5 m/s
s=a/2*t^2=168,75 m
v(átlag)= s(összes)/t(összes)=168,75/15=11,25 m/s