Matek! Egy mádodfokú függvényt kellene ábrázolni függvénytranszformációval. Az órán valahogy így ábrázoltuk: . Szerintem nem jó. Meg az -x+4 hogy jön ide?

kepfeltoltes.hu/view/130304/DSC00064_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

2013. márc. 4. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:

hibás a link, itt van kijavítva :

kepfeltoltes.hu/view/130304/DSC00064_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2013. márc. 4. 20:34
 2/5 anonim ***** válasza:

így kéne kinéznie:

[link]

2013. márc. 4. 20:42
 3/5 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam fel a feladatot, ezt kellett ábrázolni:

g(x)= x^2-4x+6 , ha 0<=x<=2

és -x-4 , ha 2<x<=4

2013. márc. 4. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy túnik, megint elírtál egy műveleti jelet:

[link]

2013. márc. 4. 21:20
 5/5 A kérdező kommentje:
és tényleg, egyébként köszönöm a válaszokat !
2013. márc. 4. 21:26