Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » S. O. S szorgalmi irodalomból...

S. O. S szorgalmi irodalomból 5-ösért! Irodalomból 20nál több író és műcím epika műfajra és mégegyszer 20nál több (ugyanez) csak líra műfajára. Kicsit sok a feladat de . Az 5-ösért megéri. Na szóval?

Figyelt kérdés

25 író a művének címével epika műfajra

és 25 író műcímmel líra műfajra.

Kell az 5ös légysziiiii :(


2009. szept. 10. 18:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de te cigány vagy?

Én egyetemre járok, kicsit képzettebb vagyok, mint te. Gondokozz, hogy ki a paraszt?! Akinek az adójából éltek, mert dolgozni luxus? Vagy ki? Aki nem dolgozik, mert majd valaki megcsinálja helyette, legyen szó akár egy házifeladatról, akár munkahelyi feladatról? Gondolkozz légyszíves!

2009. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 1.nem hülye csak lusta kiírni ha van olyan hülye aki megcsinálja neki az annak a hibája 2. azt se tudja hogy mi az az epika meg a líra ezért magától nem tudja megcsinálni


egyébként egyszer rá fog jönni hogy nem az számít hogy milyen jegyed van hanem hogy mit tudsz

2009. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!