Kémia leckében segítség?


Klór+kálium=?

Hidrogén-klorid+magnézium=?

Hidrogén-klorid+valamilyen lúg (mind1 hogy melyik)=?

Segítsetek légyszi mert nagyon sürgős!!!!



2013. febr. 21. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

2K + Cl2 = 2KCl

Mg + 2HCl = MgCl2 +H2

HCl + NaOH = NaCl + H2O

2013. febr. 21. 18:59
 2/3 A kérdező kommentje:
ámen
2013. febr. 21. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt akartad tudni?
2013. febr. 21. 20:38