Klór+kálium=?
Hidrogén-klorid+magnézium=?
Hidrogén-klorid+valamilyen lúg (mind1 hogy melyik)=?
Segítsetek légyszi mert nagyon sürgős!!!!
2013. febr. 21. 18:14
1/3 anonim válasza:
2K + Cl2 = 2KCl
Mg + 2HCl = MgCl2 +H2
HCl + NaOH = NaCl + H2O
2/3 A kérdező kommentje:
ámen
2013. febr. 21. 20:12