2013. febr. 17. 18:39
1/4 anonim válasza:
T(tégla)=30cm×12cm=0,3m×0,12m
T(tégla)=0,036m2
T=500×T(tégla)=500×0,036m2
T=18m2
(Tegnap esti fizika zseni után egy matekzseni is tiszteletét tette, már bocs :D)
2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nehogy azt hidd! Én 18-at számoltam és előbb be akarták nekem adni hogy 27. Hozzáteszem én valóban hülye vagyok matekból!
2013. febr. 17. 18:46
4/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj! :) Valahol igazad volt......
2013. febr. 18. 13:05