2013. febr. 12. 21:23
2/3 BKRS válasza:
Elosztod mindkét oldalt 0.7-tel, akkor megkapod az x-et.
9:0.7 = 9*10/7=90/7
x=90/7
3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. febr. 13. 00:04