2013. febr. 11. 22:45
1/2 bongolo válasza:
Számláló: x²-6x+9 = (x-3)²
Nevező: x²-9 = (x-3)(x+3)
Most már menni fog...
2/2 Csocsoka válasza:
Egyszerűsítsük a következő törtet: