Ezt a feladatot hogy tudnám megoldani ??2013. jan. 23. 19:17
1/2 Silber válasza:
p1=p2
Rho1*g*h1=Rho2*g*h2
Rho1*h1=Rho2*h2
Rho2=Rho1*h1/h2
Rho2=13600*x/(x+0,009)
Kéne a higanyoszlop, vagy az ismeretlen folyadék magassága méterben.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2013. jan. 24. 21:06