Mennyi a hullamhosszusaga a 700terahertz frekvenciaju kek fenynek? ( tera=10 a 12. en)


2013. jan. 21. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:

lambda = c/f


lambda = 299792458/ 700*10^12 = 428.27 nm avagy 428.27 *10^-9 m

2013. jan. 21. 08:58