2013. jan. 17. 18:07
1/5 noema válasza:
Ha a törted a/b, a/b=x/100, a/b=x%
2/5 anonim válasza:
Magyarul elosztod a 100-at a nevezővel, és az eredménnyel megszorzod a számlálót.
Így fog kinézni:
számláló * eredmény
___________________
100
4/5 anonim válasza:
Elvégzed az osztást (például beütöd számológépbe) és beszorzod 100-al.
Pl 2/5 = 2:5*100%=40%
1/3=1:3*100%=33,33%
3/7 = 42,85714286%
5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 18. 17:28