2013. jan. 14. 17:18
1/1 anonim válasza:
A szam lehyen egyenlo x-szel. X:7*3=150 mindketoldalt osztod harommal.
x:7=50 mindket oldalt szorzod 7 tel.
x=450
450:3*4=600
90:15*1=6 igy mar erted? ElmaGyarazom reszletesebben is ha nem.