Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Össze tudná valaki foglalni...

Össze tudná valaki foglalni 10-15 mondatban Ottlik Géza: Iskola a határon c. művének cselekményét?

Figyelt kérdés
Az is jó, ha küldtök egy használható linket. :) Rákerestem Google-ön, de csak elemzéseket találtam, a tartalomról szóló cikket nem. Köszönöm!
2013. jan. 9. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen rövid kis könyv, 2 este alatt kiolvasnád. De nem, te inkább facebookozz meg másoktól várj segítséget:) ja, és a hozzászólásomon sértődj meg, és még neked álljon feljebb :D
2013. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2%

Má meg a tartalmat is neten keressük!

Ez a fránya internet! Soha nem azt találjuk, amire éppen szükségünk van.

Itt van elemzés, az nem jó. Mások meg éppen elemzést keresnek, tartalmat találnak.

De hogy elolvasni a könyvet, vagy a verset, vagy csak egyszerűen olvasni, az már nem megy.

Pedig ez a könyv is megtalálható itt.

[link]



Nem találod a tartalmat a keresővel, vége a világnak. Mert könyv nem is létezik, amit el lehetne olvasni.

2013. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönném, ha máskor nem ilyen stílusban szólnátok hozzám! Nem kellene folyton előítéleteket gyártani, mert esetemben például nagyon mellélőttetek. SOKAT olvasok és keveset internetezek, úgyhogy máskor tartogassátok a gúnyos hangvételt a kortársaimnak, köszönöm. Nem tudhatjátok, hogy miért nem olvastam el a könyvet, ráadásul én csak segítséget kértem! U. i.: 400 valamennyi oldalt nem neveznék rövidnek...
2013. jan. 16. 21:13
 4/4 anonim válasza:
100%

kedves kérdező!

egyetértek veled, és totál megértelek. nekem is szükségem lenne egy összefoglalóra, mert már olvasatm a művet, csak a vizsgámra, ami 2 nap mulva lesz jo lenne feleleveniteni a történetet...

az a baj ha az a rohadt sok link f---fej akik tenyleg inkbb a neten lognak azok is ide irnak hogy irjak mar le nekik a sztorit...

és akiknek meg tényleg szuksége lenne ra, annak meg nem segitenek....

jeeeeee........

thx

2013. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!