2013. jan. 6. 16:03
2/3 A kérdező kommentje:
És erre a megoldásra hogyan jöttél rá ?
2013. jan. 6. 16:33
3/3 anonim válasza:
Az arányok különbsége 3 egység, ami 12 év. 12/3=4
5*4=20, 2*4=8