Cuki93 kérdése:

1. Egy vonat gyorsulása álló helyzetből indulva 0,4 m/sz. Mennyi idő alatt éri el a 72 km/h sebességet? 2. Milyen magasrol esett le az a kődarab, amelynek esési ideje 4,5 s volt? Mekkora sebességel ért földet?

2013. jan. 5. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

a=v/t


v=s/t


s=a^2/2*t


Talán sikerül összebaltázni.

2013. jan. 6. 01:15
 2/2 A kérdező kommentje:
egysszerübben nem tudod leirni légyszi:D valahogy nem megy eza fizika nemekem
2013. jan. 6. 16:34