Írjuk át a következő kivonásokat összeadásokká, majd számítsuk ki őket!

(+13)-(+31)=

(-15)-(+17)=

(+58)-(+21)=

(-18)-(+12)=

Legfőképp az érdekelne hogy hogyan lesz átalakítva!



2012. dec. 12. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát úgy, hogy megcseréled a két előjelet.

Pl.: (+13)-(+31)=(+13)+(-31) ugyanígy a többire

2012. dec. 12. 16:35
 2/3 anonim válasza:

13-31=-18

-15-17=-32

58-21=37

-18-12=30 és kész is :D

2012. dec. 14. 15:51
 3/3 anonim válasza:
utolsó -30* :D
2012. dec. 14. 15:52