Tehát eddig jutottam:
108° 48'27":3=36° 32' 9"
36° 16' 9"*2=72° 32' 18"
Hogyan váltsam át percbe?
2012. dec. 6. 20:35
1/2 anonim válasza:
36 fok = 36*60=2160'
16' ezt nem kell átváltani
9"=9/60 perc =0,15'
Összesen
2176,15'
A másik ennek a duplája
4352,3'
2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg!Köszönöm!:)
2012. dec. 6. 21:21