2012. dec. 6. 15:27
1/2 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Kérlek segítsd megoldani a házimat. Előre is köszönöm és ilyesmi. Ugye ezt is odagondoltad?
Legalább kezdd el, akkor segítek szívesen.
2/2 anonim válasza:
felbontod prímtényezők szorzatává a két számat:)
160=2*2*2*2*2*5
108=2*2*3*3*3
9=3*3
12=2*2*3
160 és 108 osztói 2,2*2
többszörösei a 9-nek és 12-nek 36,72,108