x-2*(x-2)-(2x-5)=25+x2012. nov. 28. 14:11
1/2 anonim válasza:
x-2x+4-2x+5=25+x
-3x+9=25+x /-x
-4x+9=25 /-9
-4x=16 /:(-4)
x=-4
Ell:
helyettesítsd be az eredetibe a -4-et!
remélem segítettem.
üdv.!
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2012. nov. 28. 15:31