Egy turista az első nap megtette az út felét.Második nap a megmaradt út harmadát.A harmadik nap a megmaradt 15 km-t.2012. nov. 26. 18:01
1/2 anonim válasza:
I. nap: 1/2 = 3/6
II. nap: 1/2 * 1/3 = 1/6
III. nap: 15km = 2/6
I. nap: 22,5 km
II. nap: 7,5 km
III. nap: 15 km
Összesen: 45 km-es az út
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. nov. 26. 18:12