Egy munkás túlmunkából származó 44000 ft jutalmának 35% át adóként levonták. Hány forintot kapott kézhez? a= p= e=

2012. nov. 21. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

44000*0,65= ?


ez óvoda nagycsoport?

2012. nov. 21. 20:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha 35%-át vonták le, akkor 100-35=65%-át, tehát 0,65-szörösét kapta kézhez.

44000*0,65=28600 forintot kapott kézhez.

Mi az "a" "p" "e"???

2012. nov. 21. 21:26