2012. nov. 21. 20:25
1/2 anonim válasza:
44000*0,65= ?
ez óvoda nagycsoport?
2/2 anonim válasza:
Ha 35%-át vonták le, akkor 100-35=65%-át, tehát 0,65-szörösét kapta kézhez.
44000*0,65=28600 forintot kapott kézhez.
Mi az "a" "p" "e"???