2012. nov. 20. 19:04
1/2 anonim válasza:
2/2 anonim válasza:
most mulva
ádám x+4 x+7
tesolya x x+3
(x+3)*1,5=x+7
1,5x+4,5=x+7 /-4,5
1,5x=x+2,5 /*2
3x=2x+5 /-2x
x=5
az a most,mulva's dolgot táblázat ként írd fel.legalábbis mi úgy csináltuk:DD