2012. nov. 18. 15:01
1/5 anonim válasza:
Tudnál esetleg rajzot mutatni vagy érthetőbben leírni? Mert szívesen segítek, de nem értem, hogy ez mit jelent: /1kockán 2kocka,3kocka az 1kocka mellett/ ???
2/5 A kérdező kommentje:
Hogy lehet feltenni ide képet??
2012. nov. 18. 18:22
3/5 anonim válasza:
Megcsinálod paint-be vagy valami rajzprogramba, felteszed kepfeltoltes.hu-ra és elküldöd a linket.
5/5 anonim válasza:
Egy négyzetnyi felszín az 3*3=9 cm és ebből van 14 db, tehát a felszín 126 négyzetcentiméter.
1 kiskocka térfogata 3*3*3=27 köbcentiméter és mivel 3 kiskocka van, ezért a térfogat 3*27=84 köbcentiméter.