Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Németül helyesek ezek a mondatok?

Németül helyesek ezek a mondatok?

Figyelt kérdés

Holnapra kéne, és nagyon beleszámít a jegybe! Előre is köszönök minden segítséget!

Ez lenne németül:

Serie: Vampirtagbücher

Ich bin Fan von die Vampirtagbücher. (Ez a mondat a tankönyvünkbe is benne van, csak nem Vámpírnaplók van írva)

Das ist eine Serie.

Jede Woche gibt es eine neue Seite.

Die Gesichte handelt von den Vampire, von den Blutwolf und von den andere übernatürliche Wesen.

Die vierte Staffel der Serie hat im Oktober begonnen.

Die Serie hat von dem Roman gemacht, aber die Gesichte ist sehr verschieden. Zuerst habe ich der Roman gelesen.

Zuerst habe ich die Serie im Jahr 2011 gesehen, aber das hat im Jahr 2009 begonnen.

Seit meine Lieblingsserie ist die Vampirtagbücher.

Magyarul ezt akarná jelenteni:

Sorozat: Vámpírnaplók

Én a Vámpírnapló rajongója vagyok. (?)

Ez egy sorozat.

Minden héten van egy új rész.

A történet vámpírokról, vérfarkasokról és más természetfeletti lényekről szól.

A sorozat negyedik évada októberben kezdődött.

A sorozat egy regény alapján készült, de a történetük nagyon eltérő. Először a regényt olvastam.

Először 2011-ben láttam a sorozatot, de 2009-ben kezdődött.

Azóta a kedvenc sorozatom a Vámpírnaplók.

Előre is nagyon-nagyon köszönöm a segítséget.



2012. nov. 11. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ich bin ein Fan von den Vampirtagebücher. (Ez a mondat a tankönyvünkbe is benne van, csak nem Vámpírnaplók van írva)/ Írd le, hogy minek titulálták!

----

Azt azért jó lenne tudni, hogy Vampirtag-Bücher, vagy Vampirtagebücher. Mert a kettö nem ugyanaz.

Das ist eine Serie.

Jede Woche gibt es eine neue Seite.

Die Gesichte handelt sich über die Vampire, über die Werwölfe und über andere übernatürliche Wesen.

Die vierte Staffel der Serie hat im Oktober angefangen.

Die Serie ist nach einem Roman gemacht worden, aber die Geschichten sind sehr verschieden. Zuerst habe ich den Roman gelesen.

Ich habe die Serie erst im Jahr 2011 gesehen, aber das hat im Jahr 2009 begonnen.

Seit dem ist meine Lieblingsserie die Vampirtagebücher.

2012. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!