Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene valaki, kérvényt...

Segítene valaki, kérvényt írni magyarból?

Figyelt kérdés
Vagyis egy kitalált kérvényt igazgatósághoz vagy polgármesteri hivatalhoz ?Segítene valaki kérelek ,témát keresni ?

2012. nov. 5. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy távol áll tőled a téma, ilyenről már hallottam, ill. korábban segítettem a munkahelyemen ilyesmiben.

Az intézmény neve, alá címe:


Tárgy: kérelem méltányossági nyugdíj emelésről


K é r v é n y



Tisztelt Nyugdíjfolyósító Igazgatóság !


Alulírott................./találj ki egy nevet/ azon kérelemmel fordulok Önökhöz, hogy havi járandóságomat méltányosságból felemelni szíveskedjenek !

Indokaim a következők:

10 éve vagyok özvegy, így egyedülállóként kell magamat eltartanom.

Havi nyugdíjam jelenleg 70.000.-- Ft.amelyből a megnövekedett rezsi költségeket és a gyógyszereim árát is ki kell fizetnem, ezért a megélhetésre, napi kiadásokra alig marad pénzem. És sajnos gyakran adódnak váratlan kiadások, váratlan betegségek is, amelyek felborítják havi költségvetésemet.

Kérem, hogy indokaim figyelembevételével a fent leírtakat méltányolni, kérésemet teljesíteni szíveskedjenek !


Köszönettel


ide a név, özvegy .......né


aláírás kézzel


Budapest, vagy helység, ahol laksz, 2012. november 05.

2012. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A program a formátumot nem úgy hozta, ahogyan kell, ezért ideírom neked. A Kérvény szót középre kell írna,az aláírás pedig a jobb oldalra kerül

Jó munkát, szia !

2012. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !
2012. nov. 5. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!