Ez így értelmes (angol)?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy feladatot angolból, hogy valamelyik helyet a világban meg kéne csinálni egy pár perces előadásban. Én Kaliforniát választottam, és az lenne a kérdésem, hogy értelmesen írtam -e az elhelyezkedését:

"It’s a state located on the West Coast of the United States. We can find California in the Northern Hemisphere, it’s adjoins Pacific Ocean on the west, Oregon on the north, Nevada and Arizona on the east, and the Mexican state of Baja California on the south."

Szerintetek ez így értelmes, vagy ha értelmetlen, akkor hogyan lehetne változtatni rajta?

A válaszokat előre is köszönöm!

15/L


2012. okt. 31. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég jó. "Adjoin" melléknév, "-s" ragot nem kaphat. Baja California mexikói államból kettő van, északi és déli.

"California is a state of the USA located on the West Coast of the North American continent. It’s adjoining with the Pacific Ocean on the west, states of the USA Oregon on the north, Nevada and Arizona on the east, and the Mexican state of Baja California Norte on the south."

2012. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! :)
2012. okt. 31. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!