2012. okt. 28. 13:03
1/1 BKRS válasza:
Attól függ milyen széles.
Ha négyzet alapú, akkor m-mel jelölve a magasságát
(35*35*m)*7 = 1,2
m = 1,2/(7*35*35) = 0.0001399 cm = 0,1399 μm = 139,9 nm