a) (-17)-(-2)x (-25)+(+40):(-8)=
b) -91:(-21+8)+(-17)=
c) (-10)x(+23)+(-30):(+6)=
d) (+42):(-7)x[+9-(-5)x(-2)]=
Egymillió hála annak aki segít nekem!!
2012. okt. 23. 13:14
1/1 anonim válasza:
a, -17-50-5=-72
b, -91/(-13)-17=7-17=-10
c, -230-5=-235
d, -6*(9-10)=-6*(-1)=6