-7,83ab ; 2,8×5xy ; -2×5,3yz ; 2x(ix) 7y2012. okt. 16. 17:10
1/3 A kérdező kommentje:
keerlek valaki!
2012. okt. 16. 17:25
2/3 Tom Benko válasza:
Együttható a határozott tényezô.
3/3 anonim válasza:
A megoldás (nagyon egszerű!) ki kell venned a számokat, vagyis ami nem változó:
az elsőben : -7,83
A 2.-ban: 2,8*5=14 (ha az ott szorzásjel)
3. ban: 2*5,3=10,6
4. ben: 2*7=14 (gondolom az i változó, ha mégsem, akkor 14+14i komplex szám)