Hány liter benzin volt eredetileg egy tartályban, ha kivettek 412 litret, majd 329 litret beletőltöttek, és amikor teljesen kiüritették,500 liter volt még benne?

2012. okt. 6. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

500-329+412=583


Ellenőrzés:

583-412=171

171+329=500

2013. máj. 29. 18:39