2012. szept. 27. 19:32
1/4 anonim válasza:
jól értem, hogy 2 per 3x*2? mert az akkor 2x/6x=1/3 ,de ha félreértettelek, akkor szólj és kijavítom.
2/4 A kérdező kommentje:
2x per 3x a négyzeten
2012. szept. 27. 19:46
3/4 anonim válasza:
hát, a 2-3 as egyszerűsítési verzió akkor nem játszik szerepet, csak x-el tudsz egyszerűsíteni: 2x / 3x*x= 2/3x
4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:))
2012. szept. 27. 19:54