#coulumb.fizika
2012. szept. 20. 18:55
1/2 anonim válasza:
Mivel 1 e = 1,602176487 * 10^-19 C,
ezért 1 / 1,602176487 * 10^-19 = 6,241509647 * 10^18 e
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm , ment a zöld
2012. szept. 20. 22:13