Hogy kell megoldani (fizika)?

[link]
2012. szept. 6. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

3

a: 30/(12+1/(1/30+1/20)+6)*12 V


b: 30/(12+1/(1/30+1/20)+6)/(30+20)*20 I


c: [30/(12+1/(1/30+1/20)+6)/(30+20)*30]^2*30 Ohm

2012. szept. 7. 01:10
 2/3 anonim ***** válasza:

2


120/3=A+B


1/(1/A+1/B)=120/16

2012. szept. 7. 01:12
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 01:21