2012. szept. 5. 16:29
2/5 A kérdező kommentje:
de hatványba kell:(xd
2012. szept. 5. 16:50
3/5 Silber válasza:
10^4/(2^4)=10000/16=625
Nem hiszem, hogy azonos alapra tudnád hozni a tízezret, és a tizenhatot. Legalábbis általános iskolás szinten.