Mennyi 10 a 4. en osztva 2 a 4. ennel? XD


2012. szept. 5. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
625
2012. szept. 5. 16:48
 2/5 A kérdező kommentje:
de hatványba kell:(xd
2012. szept. 5. 16:50
 3/5 Silber ***** válasza:

10^4/(2^4)=10000/16=625

Nem hiszem, hogy azonos alapra tudnád hozni a tízezret, és a tizenhatot. Legalábbis általános iskolás szinten.

2012. szept. 5. 18:05
 4/5 anonim válasza:
100%
10^4/2^4=(10/2)^4=5^4
2012. szept. 6. 07:27
 5/5 Silber ***** válasza:
Ó. Ügyes.
2012. szept. 6. 09:40