A kapcsos zárójel az egészre tartozik,mivel ez egy egyenletrendszer2012. aug. 30. 15:37
1/1 anonim válasza:
Sajnos privátban hiába kértem a feladat "olvasható" lelőhelyét. Előbányásztam. Megoldottam:
Máskor így kellene kiírni:
(5^x)^y=1/25}
27^x=3/(3^y) (Az a "háztető" a hatványozás jele)