f(x) = sin(x+2)
f(x) = sin(x)+2
f(x) = sin(x-2)
f(x) = sin(x)-2
Ezeket merre kell eltolni?
2012. aug. 25. 10:24
1/2 anonim válasza:
f(x)=sin(x+2) balra tolódik 2-vel
f(x)=sin(x)+2 felfelé tolódik 2-vel
f(x)=sin(x-2) jobbra tolódik 2-vel
f(x)=sin(x)-2 lefelé tolódik 2-vel
2/2 A kérdező kommentje:
Köszöntem a segítséget! :D
2012. aug. 25. 12:20