Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hy.7-es biosz központi biosz...

Blézer Balázs kérdése:

Hy.7-es biosz központi biosz TZ-ket hol lehet letölteni?

Figyelt kérdés
7-es MOZAIK biosz könyvünk van...nem tudjátok hol lehet letölteni a TZ-ket???

2012. máj. 21. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan dolog amit le lehet tölteni.

Tanuld meg!

2012. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kukori Parancsnok válasza:
A Mozaik a legjobb tankönyvkiadó cég :) Örülj hogy abból tanultok, és bár tudom, unalmas az a biosz, szükséged lesz még rá, hidd el. Az egyetlen módja az lenne ha megvennéd, de azt diákoknak nem fogják kiadni. Viszont következetesen a tankönyv anyagára van építve, így ha azt nagy vonalakban tudod és az ábrákat érted, nem lesz gond, hidd el :) És ez más szellemi terméke, tehát nem fogod megtalálni neten, hiába keresed. Sok szerencsét!
2012. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

hidd el nekem: most kölyökként még jó, hogy megszerzed előre a dogát, de pár év múlva, amikor elcseszed az érettségit, mert lusta disznó voltál, fog majd fájni a fejed, hogy hopsz 18 éves vagyok végiglustálkodtam azt a 6 évet, amikor csak egy keveset kellett volna tanulni, és ezért a hátralévő 50 évemben a társadalom csicskája leszek és kemény melóval fogok annyit keresni, hogy a családomat eltartsam (egy alacsony színvonalon)

Nem kell sokat tanulnod, napi 1 órát csak. Hidd el az semmi, ne kezdj el most linkeskedni, mert egyre rosszabb lesz.

Ha ezt nem látod be, 10 év múlva a csicskám leszel, fölötted fogok állni, ezt akarod?

2012. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!