Nyugalmi helyzetből induló tárgy gyorsulása 2m/s^2. (egyenletesen gyorsuló) Mekkora utat tesz meg 1 sec alatt? a) 1m b) 2m c) 0,5m d) 4m

2012. máj. 17. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:

s= a/2 * t^2 = 2/2 * 1^2 = 1 * 1 = 1 m


Tehát az a) a helyes válasz.

2012. máj. 17. 10:44