Mennyi munkat vegez, gyalulas kozben az ember, aki 60 N (Newton) erot fejt ki a gyalura, mikozbe azt 50 cm tavolsagra tolja. Segitenetek megoldani?


2012. máj. 15. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
W=F*s=60*0,5
2012. máj. 15. 14:01
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi van?
2012. máj. 15. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tökéletes választ adott, nem értem min lepődtél meg ennyire. Gondolom, ha már ezt a témakört veszitek, nem ártana elolvasni a fizika könyvet sem, vagy az órai anyagot, ahol a munkával kapcsolatban ez a legalapvetőbb képlet, a feladat pedig egy egyszerű behelyettesítés.
2012. máj. 15. 15:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert nem kell ilyen undoknak lenni! :/
2012. máj. 15. 20:12