Segítsetek! Fontos!2012. máj. 14. 18:20
1/2 anonim válasza:
1/4*4/1=12/4=3 méter
1*8/5=8/5=1,6 Tehát 1,6-szerese.
8*8/5=64/5=12,8 Tehát 12,8-szerese. :D
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)):D
2012. máj. 14. 18:38