Meg tudnátok mondani, hogy a megoldásnál hol hibáztam?


Megtudnátok nekem mondani, hogy mit rontottam el, mit hagytam ki ebben a példában? Két pontot számoltam ki:/ de nem jó az eredmény:S


köszönöm!!!


[link]


2012. máj. 4. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fölrajzolod, akkor látod, hogy x=0-nál kell keresni az egyik pontot. Neked olyanod nincs.


[link]


Szóval a megoldások

x=0, y=1,5


A másik pedig

x=y

x+6y=9


x=y=9/7

2012. máj. 4. 19:22
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2012. máj. 4. 19:29