Ilyenbe futottam, azonban nagyon régen volt már, nem emlékszem hogyan kellett ezt helyesen átrendezni. Már kezdek megh*lyülni. Túlzottan sok infót sem találtam.
loga3=4
Ez csak egy példa. Lényeg, hogy a-t szeretném megtudni belőle.
Előre is köszönöm annak, aki válaszol!
2012. ápr. 10. 22:11
1/1 anonim válasza:
Ha loga3=4
akkor
a^(loga3)=a^4
A bal oldal a^(loga3)=3
Vagyis 3=a^4
a=negyegyikgyök 3